RSS Youtube Facebook "Több mint 140 éve az érték a mérték!"
2020. augusztus 13. Csütörtök
Ipoly
 

Beiratkozási információk leendő 9-esek számára

Beiratkozási információk leendő 9-esek számáraKedves leendő Kilencedikesek!

Szülői teendők:

Az e-Ügyintézés felületén (https://eugyintezes.e-kreta.hu) 2020. június 15-től megnyílik a lehetőség a szülők részére, hogy gyermekeik adatait beküldjék a középiskolába a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével 2020. június 19-ig.
 
Az e-Ügyintézés felületen (https://eugyintezes.e-kreta.hu/) keresztül ideiglenes regisztráció létrehozásával belép a BKI felületre.
 
Beiratkozási információk leendő 9-esek számára
 
A felületen kiválasztja az intézményt, ahová a gyermeke felvételt nyert.
 
Az e-Ügyintézés felületén feltöltött/beírt oktatási azonosító, illetve név, születési hely és idő alapján a szoftver a kiválasztott középiskola KRÉTA rendszerébe betöltött KIFIR adatok között megkeresi és azonosítja a tanulót.
(Személyazonosító igazolványon szereplő adatok karakterpontos bevitelére lesz szükség.
Például: születési hely: Budapest XV. kerület, nem elég az, hogy Budapest!
Például: gyermek/szülő neve esetén a személyazonosító igazolványban szereplő teljes neveket használja.)
 
Amennyiben megtalálja a tanulót, a rendszer fogadja a beküldött adatokat, és legenerálja a nyomtatványokat.
 
Amennyiben a szülő által megadott adatok alapján a rendszer nem találja meg a tanulót a kiválasztott középfokú intézmény adatbázisában, akkor az e-Ügyintézés felületén egy üzenet jelenik meg a szülő részére, amely felhívja a figyelmet az adatok pontosítására.
Amennyiben helyesen adta meg az adatokat, akkor vegye fel a kapcsolatot intézményünkkel.
(Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen kérhető segítség, tájékoztatás, illetve telefonon (06-70-502-1736) vagy személyesen (Petrik diákcentrum) hétfőtől péntekig 9:00-12:00 óra között).
 
A szülők/törvényes képviselők csak azon intézményben találják meg gyermekük adatait, ahová a gyermek felvételt nyert.
 
A szülő megteheti, hogy a dokumentumokat kinyomtatja, és az aláírt dokumentumok másolatát feltölti az e-Ügyintézés dokumentumok blokkjába, amely másolatok az adatokkal együtt kerülnek át az intézmény felületére. A beiratkozáskor történő személyes megjelenés esetén az eredeti, aláírt példányokat magával tudja hozni. Amennyiben nem tudja kinyomtatni a szükséges dokumentumokat, iskolánkba ezt megoldjuk.
 
 
Személyes beiratkozás:
 
Iskolánkban a járványügyi helyzetre való tekintettel a beiratkozást két napra szerveztük át.
  • 9.KNY, 9.B, 9.C 2020. június 24. szerda 9-13 óra
  • 9.NY, 9.D 2020. június 25. csütörtök 9-13 óra
 
A beiratkozásra a következőket feltétlenül el kell hozni:
  • Személyazonosító igazolvány
  • Lakcímkártya
  • TAJ kártya
  • Adóigazolvány
  • Általános iskolai bizonyítvány
  • SNI, BTM esetén szakértői vélemény
  • OM azonosítót tartalmazó okmány (Diákigazolvány)
  • NEK adatlap (Okmányiroda / Kormányablak)
 
 

A felületen kiválasztja az intézményt, ahová a gyermeke felvételt nyert.

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki SzC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036