2019. július 20. Szombat
Illés

Országos Közegészségügyi Központ - Vegyésztechnikus

Országos Közegészségügyi Központ - VegyésztechnikusKedves végzős Vegyészek!

Az Országos Közegészségügyi Központ Országos Környezetegészségügyi Igazgatósága vegyésztechnikus pozícióra keres munkatársat határozott időtartamra.

Feladatok:
  • mintaelőkészítés nagyműszeres vizsgálatra
  • vizsgálatok minőségügyi dokumentálása

Követelmények:
  • általános vegyésztechnikus

Elvárt kompetenciák:
  • műszeres analitika iránti érdeklődés
  • együttműködés
  • precízség, pontosság

Munkavégzés helye: 1096 Budapest, Albert Flórián út 2-6.

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:30 - 16:00, pénteken 7:30 - 13:30

Jelentkezési határidő: 2016. június 30.

Jelentkezés módja: magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre elküldve: szabo.zoltan[kukac]oki.antsz.hu