2019. október 17. Csütörtök
Hedvig, Hédi

Szent István Egyetem - Laboráns

Szent István Egyetem - LaboránsKedves Diákok!

Szeretnél a Közép-Európai Régió legnagyobb zebradániós laborjában dolgozni? Nem riaszt a felelősség? Itt a helyed!

A Szent István Egyetem Halgazdálkodási Tanszékének Hidrotoxikológiai csoportja LABORÁNST keres!
Feladatok:
  • Halak gondozása
  • Kísérleti oldatok előállítása
  • Mintavételi feladatok: vízminták, szövet és vérminták
  • A napi használatú laboreszközök kézi mosogatása
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése
  • Adatbevitel és adminisztráció
Elvárások:
  • szakirányú végzettség, pl. vegyésztechnikus, környezetvédelmi méréstechnikus
  • modern laboratóriumi eszközök (inkubátor, automata pipetta stb.) rutinszerű használata
  • normál fizikum (8l –es haltartó medence mozgatásának képessége)
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek (MS Word, Excel).
  • lelkiismeretesség és nagyfokú precizitás; jó problémamegoldó készség
  • rugalmasság, lelkesedés és terhelhetőség
  • alkalmasság önálló munkavégzésre és csapatban való munkára egyaránt
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
Amit nyújtunk
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal csapat
  • GLP-területen megszerezhető munkatapasztalat
  • Munkavégzés, tapasztalat hazai és EU kutatási pályázatokban
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk fizetési igényeddel és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzod!

Munkavégzés helye: Szent István Egyetem, Gödöllő

Mellékletek:
Fájl letöltése (SZIE-laborans.pdf)SZIE-laborans.pdf[ ]