2019. július 17. Szerda
Endre, Elek, Dzsesszika

Labortechnikus

Labortechnikus Kedves Végzősök!

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoportunk munkatársat keres Labortechnikus munkakörre.

Ha szeretne…
  • egy kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport tagja lenni
  • Budapest legszebb irodaparkjában dolgozni
… akkor nálunk a helye!

Feladatok:
  • Kémiai reakciók elvégzéséhez szükséges termékgyártás (előkészítés, töltés, lezárás, címkézés, ellenőrzés)
  • A gyártás során elfogyott alapanyagok követése, a készlet felügyelete
  • Beérkező – folyamatközi és végső minőségellenőrzés
  • A gyártás közben jelentkező technikai problémák megoldása
  • A gyártott termékek csomagolása
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások:
  • Technikusi végzettség vagy tapasztalat
  • Precizitás, monotonitástűrés
  • Jó kézügyesség
  • Alapvető informatikai ismeretek megléte
  • Vegyianyagok jelenlétének tolerálása (védőfelszereléssel)
Amit kínálunk:
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet a Graphisoft Parkban
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Napi 8 óra