RSS Youtube Twitter Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2017. augusztus 22. Kedd
Menyhért, Mirjam

MacDermid Hungary Kft - Laboráns technikus

Kedves Végzősök!

A MacDermid Hungary Kft. 17 éve sikeresen működik Magyarországon, Alpha üzletága az elektronikai ipar beszállítója. A cég 2015-ös felvásárlása után a MacDermid Performance Solutions része, amely teljes egészében a Platform Specialty Products leányvállalatát képezi. A Platform cégcsoport egy világszinten elismert, speciális vegyipari termékek gyártásával és technikai szolgáltatások biztosításával foglalkozó vállalat.

A Dunaharasztin lévő gyártóegységünkbe keresünk Laboráns kollégát, az alábbi feltételekkel:

Feladat:
  • Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése
Elvárások:
  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos napi munkavégzés
Munkarend: Két műszak

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Mellékletek:
Fájl letöltése (Laborans.pdf)Laborans.pdf[ ]