RSS Youtube Twitter Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2017. augusztus 22. Kedd
Menyhért, Mirjam

Gamma Műszaki Zrt. - Vegyésztechnikus

Gamma Műszaki Zrt. - VegyésztechnikusKedves végzős Vegyészek!

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi csapatába, az alábbi munkakör betöltésére: VEGYÉSZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Szcintillációs kristálynövesztő, kristály-megmunkáló fejlesztési és gyártási feladatok előkészítése, végzése, gyártásfejlesztésben közreműködés.
  • Kristálynövesztő labor berendezéseinek folyamatos karbantartási, üzemeltetési munkák, mérőeszköz karbantartások.
  • Gázérzékelő műszerek kalibrálása a laboratóriumban és külső helyszíneken.
  • Légzésvédelmi szűrőbetétek laboratóriumi tesztelése.

Végzettség:

  • Vegyésztechnikus

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szakmai angol szövegértés előnyt jelent
  • számítógépes ismeretek
  • kreatív, innovatív gondolkodásmód és szakmai tájékozottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör
  • Új, változatos projektek és kihívások
  • Nagy múltú családias cég.