2019. július 17. Szerda
Endre, Elek, Dzsesszika

Fluart Innovative Vaccines Kft. - Termelési munkatárs

Kedves Végzett diákok!

Cégünk betanított termelési munkatársat keres napi 8 órás munkavégzésre. Várjuk a végzett diákok jelentkezését, illetve azon diákok jelentkezését is, akik esetleg a jövő évben terveznek elhelyezkedni.

Feladatok:
  • gyártásban és előkészítő munkában aktív részvétel
  • a termelés berendezéseinek tisztítása
  • eszközök tisztítása (mosogatás), sterilezés
  • csomagolói feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • középfokú iskolai végzettség
  • önálló munkavégzés
  • jó kézügyesség, monotónia tűrése
  • előírások pontos betartása
  • felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés
Munkavégzés helye: Pilisborosjenő (Üzem megközelítése : Budapest Árpád hídi
buszmegállóból, kb. fél órás menetidővel)

információ esetén Hazafi-Gál Zsuzsannát keressék a 06-20/4197097- es telefonszámon.
Az email-ek esetén kérjük a tárgyban a „termelési munkatárs” címetbeírni.

Cégünkről további információt a www.fluart.hu honlapon találnak.
Mellékletek:
Fájl letöltése (FluartTermelesiAsszisztens.pdf)FluartTermelesiAsszisztens.pdf[ ]