2018. szeptember 20. Csütörtök
Friderika

Charlotte Cosmetic Magyarország Kft - Labor asszisztens

Charlotte Cosmetic Magyarország Kft - Labor asszisztensKedves Végzős Vegyészek!

Magyar tulajdonú kozmetikai termékek gyártásával foglalkozó vállalat szigetszentmiklósi telephelyére kollégát keres Labor asszisztens munkakörbe.

Elvárások:
  • Középfokú vegyipari, vagy vegyésztechnikusi végzettség
  • Labor készülékek használatának ismerete
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégző képesség
  • pontosság, megbízhatóság
Feladatok:
  • Laboratóriumi berendezések, műszerek kezelési utasítások szerinti használata
  • Gyártásközi folyamatok felügyelete
  • Kozmetikai készítmények laborban történő tesztelése
  • Minőségellenőrzési rendszer szerinti adminisztráció
Ajánlatunk:
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkarend: H-CS-ig: 8.00-17.00 P: 8.00-14.30-ig
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye: 2310 Szigetszentmiklós, Gyári út 23.