2018. szeptember 20. Csütörtök
Friderika

Állásajánlat – Vegyipari Gépkezelő

Állásajánlat – Vegyipari GépkezelőKedves Végzős Vegyészek!

Pályakezdő Vegyésztechnikusi munkakör, teljes munkaidős (8 órás). Festékekhez használt pigmentek gyártásával és formulálásával foglalkozó cégünk munkatársat keres vegyipari gépkezelő munkakörbe, budapesti (IV. ker.) telephelyére.

Feladatok:
  • pigmentek formulálási feladatainak elvégzése, pl. őrlés, szűrés, centrifugálás, aprítás és szárítás
  • az elvégzett műveletek pontos dokumentálása
  • üzemi rend és tisztaság folyamatos fenntartása.
  • időnként: kémiai laboratóriumi eszközök kezelése és
  • minőségellenőrző műveletek elvégzése: vékonyréteg-kromatográfia, szemcseméret-eloszlás vizsgálat, spektrofotometria
Elvárások:
  • MEGBÍZHATÓSÁG
  • szakmai érdeklődés, ambiciózus beállítottság
  • képesség önálló és munkatársakkal összehangolt munkavégzésre egyaránt
  • vegyésztechnikusi vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség
  • office alkalmazások (word, excel) készségszintű ismerete
Előny:
  • B-kategóriás jogosítvány
  • szerves kémiai vagy festékipari területen meglévő szakmai ismeretek
  • angol nyelvtudás, vagy további nyelvek ismerete
Amit kínálunk:
  • kellemes légkör
  • piacképes bérezés