2018. július 17. Kedd
Endre, Elek, Dzsesszika

Felületkémia - Értékesítő Munkatárs

Felületkémia - Értékesítő MunkatársKedves végzős Diákok!

Közel 30 éve működő, 100 %-ban magyar tulajdonú, vegyi anyagok és ipari berendezések kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk keres új munkatársat értékesítő pozícióba.

Feladatok:
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és beszállító partnerekkel
  • új partnerek felkutatása
  • ajánlatkészítés és projektkövetés
  • műszaki tanácsadás, fordítás
  • laborvizsgálatok, kísérletek végrehajtása és eredmények kiértékelése
  • versenytársfigyelés, piaci információ gyűjtése
Elvárások: elsősorban az alábbi végzettséggel rendelkező jelentkezők pályázatait várjuk:
  • laboráns, vegyész, vegyésztechnikus, vegyészmérnök, anyagmérnök, környezetmérnök
  • erős, magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • értékesítői affinitás, ügyfélközpontúság
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jó tárgyalási, kapcsolatteremtő készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány, utazásra való hajlandóság, mobilitás
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • • több idegen nyelv ismerete
  • • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit kínálunk:
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családiás és nyugodt légkör
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer
  • hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • munkaviszony: határozatlan idejű – teljes munkaidő

Jelentkezési határidő: 2018. április 13.

Telephely címe: Felületkémia Kft., Budapest XIV. kerület, Francia út 43.