2018. október 15. Hétfő
Teréz, Terézia

Körte Környezettechnikai Zrt -

Kedves Végzősök!

Körte Környezettechnikai Zrt Munkatársakat keres ipari területre.

Feladatok:
  • A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása
  • Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása
  • Szerelési munkák, karbantartási feladatok
Elvárások:
  • Szakmunkás / szakközép végzettség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás Előnyök:
  • Üzemeltetési, karbantartási, kivitelezési tapasztalat
  • Vegyipari tapasztalat, technikusi végzettség
  • Targonca vezetői engedély

Amint kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Cafetéria
  • Munkahelyre való bejárás támogatása a Munka Törvénykönyve szerint

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti és környéke

Mellékletek:
Fájl letöltése (Korte-Allashirdetes.pdf)Korte-Allashirdetes.pdf[ ]