2018. november 20. Kedd
Jolán

Richter Gedeon Nyrt. - SAP adminisztrátor

Richter Gedeon Nyrt. - SAP adminisztrátorKedves Végzős Vegyészek!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

A Richter Gedeon SAP adminisztrátor munkatársat keres

Feladatok:
  • megrendelések rögzítése SAP-ban, folyamatos kapcsolattartás az igénylővel és a társosztályokkal;
  • SAP adatok lekérdezése, kimutatások készítése;
  • eszközök rendelése, raktári igénylők készítése;
  • eszközök kalibrálásának szervezése;
  • naplók megrendelése, kiosztása, archiválása;
  • nyilvántartások naprakész vezetése.
Elvárások:
  • középfokú végzettség (vegyipari, biotechnológiai technikusi vagy egyéb műszaki szakterületi);
  • SAP és MS Office ismerete;
  • GMP, gyógyszeripari vagy dokumentációs szakmai tapasztalat;
  • angol nyelvtudás;
  • önálló, precíz munkavégzés, jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.
Amit kínálunk:
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége;
  • rugalmas munkaidő;
  • Medicover egészségbiztosítási csomag;
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.
Kérjük, hogy szakmai életrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Orientáció: Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Vállalatirányítási rendszer / SAP

Munkavégzés helye: Budapest

Terület: Budapest