2019. május 21. Kedd
Konstantin

Mercor - Laboratóriumi munkatárs

Kedves Végzős Vegyészek!

A MERCOR DUNAMENTI Zrt. közel 40 éve áll az építészeti tűzvédelem szolgálatában.

Ez idő alatt Magyarország, illetve  Közép - Kelet - Európa egyik legjelentősebb, átfogó tűzvédelmi szolgáltatást nyújtó cégévé vált. Referenciáink között számos erőmű, vegyimű, acél, és vasmű, logisztikai központ, raktár, szálloda, színház, irodaház, sportcsarnok, bevásárló központ, stb. megtalálható. Hagyomány és innováció, amivel évtizedek óta a szakma és a piac meghatározó szereplőivé válhattunk. Munkák százai bizonyítják, hogy számunkra a minőség, a pontosság, a megbízhatóság egyaránt kiemelt fontosságú!

Jelenleg cégünk Gödi telephelyére keresünk főállású munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: Laboratóriumi munkatárs

Főbb feladatok, munkák:
  • Késztermékek (festékek, kittek, habarcsok, tömítő szalagok) minőségi ellenőrzése hagyományos és speciális műszerekkel
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek elektronikus elkészítése, kezelése
  • Fejlesztési feladatok laboratóriumi megoldása, közreműködés kísérleti gyártásokban, laboratóriumi mintatestek készítésében (kézügyesség, szerelési készség, kézi szerszámok használata)
  • Beérkező alapanyagok minősítése
Amit szeretnénk:
    A cég profiljához kapcsolódó tűzvédelmi termékek fejlesztési és minőségellenőrzési feladatainak elvégzéséhez kedvet és elhivatottságot érző vegyészeti végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését várjuk, aki a betanulási időszak után felelősséggel és elhivatottsággal vezetné a laboratórium komplex feladait hosszútávon.

Szükséges tapasztalat:
    Nem igényel tapasztalatot, de vegyészeti végzettség elvárt

Munkavégzés helye:
2131 Göd, Nemeskéri Kiss Miklós u.39.

Ajánlatunk:
  • Versenyképes kezdő fizetés
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Szakmai továbbképzés támogatása

További céginformáció: http://www.dunamenti.hu/