2019. május 21. Kedd
Konstantin

BFKH - Nemesfém vizsgáló

BFKH - Nemesfém vizsgálóKedves Végzős Vegyészek

Budapest Főváros Kormányhivatala (BFKH) Kereskedelmi, Haditechnikai, Exportellenőrzési és Nemesfémhitelesítési Főosztály Nemesfém Nyilvántartási, Ellenőrzési és Vizsgálati Osztályra nemesfém vizsgálati feladatok ellátására munkatársat keres

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama: Határozatlan idejű (próbaidő időtartama 6 hónap).

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:
Budapest Főváros Kormányhivatala Kereskedelmi, Haditechnikai, Exportellenőrzési és Nemesfémhitelesítési Főosztály
Nemesfém Nyilvántartási, Ellenőrzési és Vizsgálati Osztály 1089 Budapest, Bláthy Ottó u. 3-5.

Ellátandó feladatok: Budapest Főváros Kormányhivatala Kereskedelmi, Haditechnikai, Exportellenőrzési és Nemesfémhitelesítési Főosztály Nemesfém Nyilvántartási, Ellenőrzési és Vizsgálati Osztályának laboratóriumában folytatott vizsgálatok, valamint a nemesfém tárgyakkal kapcsolatos vizsgálatok folyamataiban való közreműködés, azok szakszerű és hatékony támogatása, koordinálása, fejlesztése, a tevékenységgel összefüggően statisztikák, jelentések készítése, valamint a minőségirányítással összefüggő feladatok ellátása.

Jelentkezési feltételek:
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • nem áll foglalkozástól eltiltás hatálya alatt;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
A nemesfém vizsgálati feladatkör betöltéséhez szükséges végzettség:
Felsőfokú végzettséggel:
• felsőoktatásban természettudományi képzési területen szerzett szakképzettség
Érettségi végzettséggel:
• műszaki ágazati tevékenységet végző szakközépiskolában szerzett érettségi végzettség, vagy
• érettségi végzettség és OKJ szerinti, a feladatkörhöz kapcsolódó tanulmányi területen szerzett szakképesítés.

Az elbírálásnál előnyt jelent:
  • közigazgatásban szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • közigazgatási alapvizsga/szakvizsga megléte;
  • angol nyelv ismerete;
  • ötvös, ékszerbecsüs szakképesítés.
Elvárt kompetenciák:
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • szorgalom, terhelhetőség,
  • nagyfokú stressztűrő képesség, konfliktuskezelő képesség,
  • csapatmunkára való képesség.
Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény rendelkezései, valamint a BFKH Közszolgálati Szabályzata az irányadó.

A jelentkezéshez csatolandó iratok:
  • a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján fényképes részletes szakmai önéletrajz, letölthető: https://kozigallas.gov.hu/oneletrajz%20sablon%20v1.7%20KSZF.xlsx;
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolata;
  • a pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy hozzájárul a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak az eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.
Az álláshely betölthetőségének időpontja:
Az álláshely az elbírálást követően azonnal betölthető.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2019. május 26.

Az álláshirdetéssel kapcsolatosan további információt dr. Pléli-Mosolygó Tünde osztályvezető nyújt a +36 (1) 4585-698 telefonszámon.

A jelentkezés benyújtásának módja:

A jelentkezés elbírálásának határideje: 2019. május 29.

A jelentkezés elbírálásának módja, rendje: A kiválasztott, megfelelő végzettséggel rendelkező jelentkezők személyes interjún vesznek részt, ahol szakmai és személyes rátermettségüket vizsgáljuk. Az interjú eredményéről a jelentkezők elektronikus úton értesítést kapnak. A jelölt kiválasztását követően felvételi kezdeményezési és jóváhagyási folyamatot követően kerül felvételre. A kinevezés feltétele 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány benyújtása.

A feladatellátással kapcsolatban további információkat a http://mkeh.gov.hu/nemesfemvizsgalat/nemesfem-nyilvantartasi-ellenorzesi-es-vizsgalati-osztaly elérhetőségen szerezhet.