2019. augusztus 17. Szombat
Jácint, Arika

PHV - Mikrobiológiai laboráns

PHV - Mikrobiológiai laboránsKedves Végzős Könyezetvédők!

1990. óta működő minősített (OGYÉI, NÉBIH, NAH, ISO) gyógyszeripari laboratórium pályázatot hirdet az Mikrobiológiai laboráns állás betöltésére.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Gyógyszeripari termékek tisztasági és sterilitás vizsgálata
  • Mikrobiológiai táptalajok készítése
  • Előkészítő munkálatokban való részvétel (eszközök csomagolása, sterilizálás)
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Érettségi
  • Jó manualitás
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Önállóság, együttműködő készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • mikrobiológiai-, vegyész technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mobilitás (külső helyszínen történő mintavétel esetén)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Szakmai körökben elismert laboratórium munkájában való részvétel
  • Fizetésen kívüli juttatások

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Nem igényel nyelvtudást
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 1136 Budapest

EGYÉB JUTTATÁSOK:
  • cafeteria