2019. október 17. Csütörtök
Hedvig, Hédi

Medi-Radiopharma - Gyógyszergyártó munkatárs

Medi-Radiopharma - Gyógyszergyártó munkatársKedves Vegyészek!

Magyarország piacvezető radiofarmakon gyártójaként nemzetközileg is meghatározó szerepet töltünk be a nukleáris medicinában, jelenleg 5 kontinensen, több mint 70 országba exportáljuk termékeinket.

Tevékenységünket tanúsított GMP, GDP, GLP és az ISO 9001:2015 minőségbiztosítási és -irányítási rendszereink szerint szervezzük  Tevékenységünk támogatására keressük GYÓGYSZERGYÁRTÓ MUNKATÁRSUNKAT tömegközlekedéssel is jól megközelíthető székhelyünkre, érdi munkavégzéssel.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • aszeptikus gyógyszertermékek gyártása a termelési terv alapján a gyártási technológiák és a GMP előírásainak megfelelően
  • a gyártási folyamat előkészítési- illetve utómunkálatainak teljes körű elvégzése
  • előírt, gyártást megelőző és gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • a feladatkörhöz kapcsolódó gyártási dokumentáció vezetése
  • a legyártott termékek csomagolásában való részvétel
  • az üzemi területhez kapcsolódó leltározási feladatok ellátása
Elvárásaink:
  • középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség, csapatmunkára való nyitottság
  • megbízható, önálló és precíz munkavégzés
Ami előnyt jelent:
  • vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • liofilizálási tapasztalat
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • biztos háttérrel rendelkező munkaadó, versenyképes bérezés
  • egyedi, speciális termékkörrel történő munkavégzés
  • tapasztalatszerzés aszeptikus gyógyszergyártás és termékfejlesztés területén
  • fejlődésre ösztönző, fiatalos munkakörnyezet
  • munkatapasztalat szerzés az FDA auditra történő felkészülésben
Mellékletek:
Fájl letöltése (GyogyszergyartoMunkatars.pdf)GyogyszergyartoMunkatars.pdf[ ]