2019. szeptember 16. Hétfő
Edit, Ditta, Ludmilla
Az Ózon Világnapja

MÜKI Labor - Vizsgálótechnikus

MÜKI Labor - VizsgálótechnikusKedves Vegyészek!

A MÜKI Labor Kft. vizsgálótechnikusi munkakörbe keres munkatársat, budapesti székhelyű, műanyag vizsgáló laboratóriumába. Várjuk a jelentkezését olyan gyakorlatias, műszaki szemléletmóddal rendelkező, pontosságot, tisztaságot szerető munkatársnak, aki szívesen dolgozik projektorientált, innovatív légkörben.

Feladatok:
  • Műanyag alapanyagok, félkész- és késztermékek vizsgálata,
  • Műszerek kezelése,
  • Adminisztráció (projektek, akkreditáció)

Elvárások:
  • Vegyésztechnikusi végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Pontos, precíz és tiszta munkavégzés

Előny:
  • Labor technikusi tapasztalat,
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete,
  • Akkreditáció ügymenetének ismerete

Amit kínálunk:
  • Innovatív, kreatív légkör,
  • Megfelelő munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat
Kapcsolattartó: Kada Ildikó
A fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni: