2019. november 19. Kedd
Erzsébet, Zsóka, Liza

Corvinus-Fitolabor Kft - Labortechnikus munkakör

Corvinus-Fitolabor Kft - Labortechnikus munkakörKedves Végzős Vegyészek!

Gyógynövényekkel foglalkozó laboratórium keres labortechnikust.

Feladatok:
  • Minta előkészítések különböző vizsgálatokhoz
  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végzése (fotometriás mérések titrálások)
  • Részvétel a laboratórium minőségbiztosítási és dokumentációs feladataiban
Elvárások:
  • Drog és toxikológiai technikus, labortechnikus képesítés, esetleg kertészmérnök BSC (labortapasztalattal), vagy más hasonló területen szerzett végzettség
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Határozott, kezdeményező személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Előnyt jelent:
  • Laboratóriumi környezetben való jártasság
  • Gyógynövények ismerete
Amit kínálunk:
  • fiatalos, családias munkakörnyezet,
  • dinamikus, összetartó csapat,
  • változatos feladatok,
  • rugalmas munkaidő,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
Budapest

Terület / részleg
Laboratóriumi

Végzettség:
Középfok

Jelentkezését, bruttó bérigény megjelöléssel, az alábbi e-mail címre várjuk: