RSS Youtube Facebook "Több mint 130 éve az érték a mérték!"
2019. április 22. Hétfő
Csilla, Noémi
A Föld napja
  • A merész vegyész

    A vegyészképzés nem csak az unalmas képletekről, hanem az izgalmas kísérletekről is szól. Jelentkezz te is vegyipari képzéseinkre ...

  • Gazdag, minőségi felszereltség

    Iskolai felszereltségünk, eszközparkunk irigylésre méltó! A legnagyobb vegyipari cégek mintalaborjaihoz hasonlóan diákjaink itt sem szenvednek semmiben sem hiányt! Ami a sikeres tanuláshoz szükséges, az nálunk biztosan megtalálható!

  • Petrik alapítvány

    http://www.petrik.hu/index.php/hu/aziskolarol/120-petrik-alapitvany Kérjük, hogy Ön is támogassa kiemelkedő sikereket elérő és szociálisan rászoruló tanulóinkat!

  • Akadálymentesen könnyebb...

    Iskolánk kiemelt figyelmet fordít a hátrányos helyzetű és sajátos nevelési igényű tanulók támogatására.

Curie Környezetvédelmi Verseny

Kedves Versenyzők!

Curie Környezetvédelmi Verseny területi döntőjébe jutott csapatok listáját a bővebben rész mögött, vagy a méllékletben találjátok.

A területi döntő helyszíne:
BMSZC Petrik Lajos Szakgimnáziuma
1146 Budapest, Thököly út 48-54.    
B épület  3. emelet

időpontja:
2019. február 16 (szombat) 9.00

A verseny időtartama általános iskolásoknak 60 perc, középiskolásoknak 90 perc kísérlettel együtt.

Várjuk szeretettel a bejutott csapatokat!

Döntő szervezője: Szalkay Csilla (06705054055)

 

5-6. o        
Versenyzők neve Iskola neve I. forduló II. forduló III. forduló Összes pontszám
Csiszár Levente Marcell,                   Lacza Martin Dorián,                           Sziráki Kadosa Mihály Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 38 38 21 97
Háda Bálint,                              Müller Balázs,                               Sásdi Ambrus Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 39 39 38 116
Kleineisel Flóra,                                             Bernscherer Anna Barbara,           Pelikán Anna Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 34 39 28 101
Szládik Fanni,                                      Szakali Anna,                           Bánszki Zsófia Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 39 38 36 113
Ámon Szabina,                                 Szaller Lujza,                                        Fabók Vivien Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 30 40 39 109
Kári Jázmin,                                             Kiss Kitti,                                                 Harazin Beáta Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 39 38 36 113
Kovács Gábor,                                     Nagy Zsombor,                                         Rigó Zsombor Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 38 39 38 115
Nagy Anasztázia
Szabó Ágnes
Szafián Alexandra
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 32 39 24 95
7-8. o.        
Versenyzők neve Iskola neve I. forduló II. forduló III. forduló Összes pontszám
Manger Adél,                          Kovács Angéla,                           Kozma Hanna Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 34 36 40 110
Nagy Nóra,                              Forgács Nikolett,                                Koczor Lea Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 27 38 39 104
Mező Milla,                                      Dragovits Dorka,                                Csók Zita Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 35 36 35 106
Gyurászik Marcell,                         Bánki András,                          Pásztor Levente Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 16 35 40 91
Víg Laura,                                      Tűz Dorina,                                              Talabér Johanna Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 31 37 39 107
Boda Franciska,                                     Farkas Réka,                                              Pados Sarolta Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 35 30 38 103
Márton Ágnes,                                         Mészáros Dorina,                                     Márkus Liza Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 34 37 39 110
Bese Luca,                                               Baski Bernadett,                                         Zaskó Johanna Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 31 34 39 104
Hering Vanda,                                                Kriszt Klaudia,                                         Suhajda Karina Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 25 37 40 102
Diószegi Hunor,                                        Mráz Ákos,                                              Szegedi Botond Miksa Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium 26 31 31 88

 

9-10.o        
Versenyzők neve Iskola neve I. forduló II. forduló III. forduló Összes pontszám
Al Nabhan Jázmin,                             Harrach Zita,                              Göndöcs Gabriella Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium 34 34 30 98
Takács Bianka,                                    Tóth Bernadett,                                         Tóth László Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium 34 34 30 98
Mészáros Jázmin,                                      Benye Boglárka,                               Kakas Zsófia Váci Madách Imre Gimnázium 33 31 34 98
Gerber Dominik,                                   Plesovszky Zsolt,                                               Fidel Petra Váci Madách Imre Gimnázium 30 33 25 88
Soós Rajmund,                                            Kocsis Regő,                                                  Virág Evelin Váci Madách Imre Gimnázium 33 32 24 89
Rubint Blanka
Nagymihály Léna
Szadeczky Lili
Bp II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 34 31 24 89

 

11-12.o        
Versenyzők neve Iskola neve I. forduló II. forduló III. forduló Összes pontszám
Kerek Levente,                        Madár Áron,                                Horváth Donát Váci Madách Imre Gimnázium 23 32 12 67
Sárkány Zsófia,                               Séra Panna,                              Hunyadkürthi Lilla Váci Madách Imre Gimnázium 24 36 15 75

 

Elérhetőségek

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
OM azonosító: 203 058
Intézménykód: 051406
Levelezési cím: 1146 Budapest, Thököly út 48-54.
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Telefon: +36 1 343 4810
Fax: +36 1 343 6036