Tanári kar

Egységben az erő. Több mint 100 oktató tanítja az iskola diákjait közoktatásban, szakképzésben, nappali és esti munkarendben.

Babusa Tamás
Babusa Tamás

informatika szakmai tanár

babusa.tamas@petrik.hu

A.020

B. Tóth Katalin
B. Tóth Katalin

idegen nyelvi munkaközösség-vezető angol nyelv

btoth@petrik.hu

A.131

Bálint György
Bálint György

földrajz, történelem

balint@petrik.hu

A.131

Balogh Zoltán
Balogh Zoltán

14.RL osztályfőnök informatika szakmai tanár

baloghz@petrik.hu

A.020

Barabás Gergő
Barabás Gergő

vegyész szakmai tanár

barabas.gergo@petrik.hu

Barbarics Márta
Barbarics Márta

angol nyelv, matematika

barbarics.marti@petrik.hu

A.133

Bárczay Kristóf
Bárczay Kristóf

matematika, informatika szakmai tanár

barczay.kristof@petrik.hu

A.133

Bátki Ottilia
Bátki Ottilia

vegyész szakmai tanár Műszaki igazgatóhelyettes

batki.ottila@petrik.hu

B.103

Bátori Endre György
Bátori Endre György

informatika szakmai tanár

batori@petrik.hu

A.116

Bende Gyöngyi Zsuzsanna
Bende Gyöngyi Zsuzsanna

12.D osztályfőnök angol nyelv

bende.gyongyi@petrik.hu

A.131

Benyó Judit Borbála
Benyó Judit Borbála

vegyész szakmai tanár

benyo.judit@petrik.hu

B.125

Béresné Bodó Noémi
Béresné Bodó Noémi

Osztályfőnöki munkaközösség-vezető 9.NY osztályfőnök angol nyelv

noemi@petrik.hu

A.131

Bertalan Zsolt
Bertalan Zsolt

gépész szakmai tanár

bertalan.zsolt@petrik.hu

B.016

Bogdán Marianna
Bogdán Marianna

informatika szakmai tanár

bogdan.mariann@petrik.hu

A.021

Borlay Vince
Borlay Vince

testnevelés

borlya.vince@petrik.hu

A.016

Boros Sándor
Boros Sándor

informatika szakmai tanár<br />

boros.sandor@petrik.hu

A.021

Bozóki Judit
Bozóki Judit

9. B osztályfőnök vegyész szakmai tanár

bozoky@petrik.hu

Budaházi Bence
Budaházi Bence

informatika szakmai tanár

budahazi.bence@petrik.hu

A.017

Butt Mónika
Butt Mónika

5/13.A osztályfőnök vegyész szakmai tanár

butt.monika@petrik.hu

A.110

Czinkóczi Tamás
Czinkóczi Tamás

2/14.S osztályfőnök informatikai munkaközösség-vezető informatika szakmai tanár

ctamas@petrik.hu

A.021

Csák Szilárd
Csák Szilárd

12.B osztályfőnök történelem

csak@petrik.hu

A.219

Csizy Gábor
Csizy Gábor

testnevelés

csiga@petrik.hu

A.016

Csutak Zsolt
Csutak Zsolt

angol nyelv

csutak.zsolt@petrik.hu

A.131

Darányi Katalin
Darányi Katalin

angol nyelv

dkati@petrik.hu

A.131

De Rose Lynn
De Rose Lynn

anyanyelvi lektor

lektor@petrik.hu

A.131

Demkó Erika
Demkó Erika

10. A osztályfőnök magyar

demko.erika@petrik.hu

A.219

Dolozselek Csilla
Dolozselek Csilla

informatika szakmai tanár

dolcsilla@petrik.hu

A.017

Dóbéné dr. Cserjés Edit
Dóbéné dr. Cserjés Edit

vegyész szakmai tanár

dobe@petrik.hu

B.208

Dr. Lois Isabella
Dr. Lois Isabella

vegyész szakmai tanár

lois@petrik.hu

Dr. Szabó Marianna
Dr. Szabó Marianna

2/14.H osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

dr.szabo.marianna@petrik.hu

Dr. Szerencsi Marianna
Dr. Szerencsi Marianna

vegyész szakmai tanár

szerencsi@petrik.hu

Duschák Zsuzsanna
Duschák Zsuzsanna

11.A osztályfőnök magyar, angol

duschak@petrik.hu

B.219

Elekesné Sallai Mónika Angéla
Elekesné Sallai Mónika Angéla

vegyész szakmai tanár

sallai.monika@petrik.hu

Fandel Richárd Gábor
Fandel Richárd Gábor

1/15.GYL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

fandel@petrik.hu

Farkas Erika
Farkas Erika

9.C osztályfőnök magyar, történelem

farkas.erika@petrik.hu

A.219

Fortuna Zsuzsanna
Fortuna Zsuzsanna

1/13.D osztályfőnök vegyész szakmai tanár

fortuna@petrik.hu

Fürchtné Mayer Mária Veronika
Fürchtné Mayer Mária Veronika

környezetvédelmi szakmai tanár

furcht@petrik.hu

Gál-Berey Csilla
Gál-Berey Csilla

igazgató

matematika

galberey@petrik.hu

B.110

Gerják István
Gerják István

informatika szakmai tanár

gerjak.istvan@petrik.hu

Gőgh Zsolt
Gőgh Zsolt

környezetvédelmi szakmai tanár

goghzs@petrik.hu

Guth Gabriella Éva
Guth Gabriella Éva

angol

guth@petrik.hu

A.131

Györgyi Tamás
Györgyi Tamás

informatika igazgatóhelyettes informatika szakmai tanár

gyorgyi.tamas@petrik.hu

A.017

Hack József Zoltán
Hack József Zoltán

vegyész szakmai tanár

hack.jozsef@petrik.hu

Hajagos Máté
Hajagos Máté

magyar, történelem

hajagos.mate@petrik.hu

A.219

Halász Gábor
Halász Gábor

informatika szakmai tanár

halasz.gabor@petrik.hu

A.021

Halász Sándor György
Halász Sándor György

informatika szakmai tanár

halasz.sandor@petrik.hu

A.021

Hartl János Istvánné
Hartl János Istvánné

környezetvédelmi szakmai tanár

hartl@petrik.hu

Hertelendi Gábor
Hertelendi Gábor

informatika szakmai tanár

hertelendi.gabor@petrik.hu

A.019

Horváth Gyöngyi
Horváth Gyöngyi

közgazdász, német

horvathg@petrik.hu

A.131

Horváth Norbert
Horváth Norbert

1/13.GL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

horvath.norbert@petrik.hu

Jabelkó-Tolnai Csilla Anna
Jabelkó-Tolnai Csilla Anna

angol

tolnai@petrik.hu

A.131

Kállóné Husi Zsuzsanna
Kállóné Husi Zsuzsanna

testnevelés

husi@petrik.hu

A.016

Kardos Márton
Kardos Márton

vegyész szakmai tanár

kardos.marton@petrik.hu

Karsai Gergő
Karsai Gergő

10.D osztályfőnök testnevelés

karsai.gergo@petrik.hu

A.016

Karsai Zsófia
Karsai Zsófia

testnevelés

karsai.zsofia@petrik.hu

A.016

Kis András
Kis András

informatika szakmai tanár

kis.andras@petrik.hu

Formanné Kiss Andrea
Formanné Kiss Andrea

kémia

kiss.andrea@petrik.hu

Koczka István
Koczka István

informatika szakmai tanár

koczka.istvan@petrik.hu

A.130

Kollár Zsuzsanna
Kollár Zsuzsanna

matematika-angol

kollar.zsuzsanna@petrik.hu

A.131

Kollmann Szilárd Alex
Kollmann Szilárd Alex

informatika munkaközösség-vezető informatika szakmai tanár

kollmann@petrik.hu

A.019

Kovács Henriette
Kovács Henriette

informatika szakmai tanár

hatty@petrik.hu

A.020

Kovács Imre
Kovács Imre

vegyész szakmai tanár

kovacs.imre@petrik.hu

Kovács Olivér
Kovács Olivér

vegyész-fizika

kovacs.oliver@petrik.hu

Kovács Zoltán
Kovács Zoltán

gépész

kovacs.zoltan@petrik.hu

Kugyelláné Schmidtka Ágnes
Kugyelláné Schmidtka Ágnes

testnevelés munkaközösség-vezető testnevelés

kugyella@petrik.hu

A.016

Kullai-Papp Andrea
Kullai-Papp Andrea

5/13.C osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

papp.andrea@petrik.hu

Latabár Endre Péter
Latabár Endre Péter

DÖK támogató tanár 11.E osztályfőnök angol, földrajz

latabar.endre@petrik.hu

A.131

Lengyel János
Lengyel János

informatika szakmai tanár

lengyel.janos@petrik.hu

A.020

Lovas Margaret Anikó
Lovas Margaret Anikó

matematika munkaközösség-vezető 11.B osztályfőnök matematika

lovas@petrik.hu

A.130

Lukács Ferenc
Lukács Ferenc

11.D osztályfőnök matematika, fizika

lukacs.ferenc@petrik.hu

A.130

Magyar Erika
Magyar Erika

12.A osztályfőnök angol

merika@petrik.hu

A.131

Márta József István
Márta József István

vegyész szakmai tanár

marta.jozsef@petrik.hu

Merényi Miklós
Merényi Miklós

informatika szakmai tanár

merenyi.miklos@petrik.hu

A.017

Mészáros Tamás
Mészáros Tamás

informatika szakmai tanár

meszaros.tamas@petrik.hu

A.016

Nagy Judit
Nagy Judit

matematika

nagy.judit@petrik.hu

A.130

Nagy Katalin
Nagy Katalin

vegyész szakmai tanár

nagy.katalin@petrik.hu

Nagyné Németh Ildikó Andrea
Nagyné Németh Ildikó Andrea

1/15.DL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

nemeth.ildiko@petrik.hu

Németh Imre István
Németh Imre István

informatika szakmai tanár

nemeth.imre@petrik.hu

Nyisztorné Kozma Amália Éva
Nyisztorné Kozma Amália Éva

vegyész szakmai tanár

nyisztorne@petrik.hu

Palócz István
Palócz István

informatika szakmai tanár

palocz.istvan@petrik.hu

A.016

Papp Dávid Gergely
Papp Dávid Gergely

informatika szakmai tanár

papp.david@petrik.hu

A.016

Pappné Debreczeni Ildikó
Pappné Debreczeni Ildikó

1/13.H osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

pappne@petrik.hu

Penksza Károly Lászlóné
Penksza Károly Lászlóné

általános igazgatóhelyettes 12.C osztályfőnök biológia

asztalos@petrik.hu

Petri Judit
Petri Judit

2/14.D osztályfőnök vegyész szakmai tanár

petri.judit@petrik.hu

Pozsgai Barnabás
Pozsgai Barnabás

informatika szakmai tanár

pozsgai.barnabas@petrik.hu

A.017

Rausch Péter
Rausch Péter

környezetvédelmi munkaközösség-vezető 10.C osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

rausch.peter@petrik.hu

Sárközi László
Sárközi László

informatika szakmai tanár

sarkozi.laszlo@petrik.hu

Sárközi-Paulik Brigitta
Sárközi-Paulik Brigitta

10.E osztályfőnök angol

paulik@petrik.hu

A.131

Seres Orsolya Zsuzsanna
Seres Orsolya Zsuzsanna

9.A osztályfőnök angol, földrajz

seres@petrik.hu

Sőre Ferenc
Sőre Ferenc

1/15.MAL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

sore@petrik.hu

Szabados István
Szabados István

humán munkaközösség-vezető magyar

szabados@petrik.hu

A.219

Szajkó Orsolya
Szajkó Orsolya

vegyész szakmai tanár

szajko.orsolya@petrik.hu

Szalkay Csilla
Szalkay Csilla

környezetvédelmi szakmai tanár

szalkay@petrik.hu

Szolnok Ádám
Szolnok Ádám

igazgatóhelyettes, 5/13.B osztályfőnök, angol

szolnok@petrik.hu

Takács Emese
Takács Emese

9.E osztályfőnök, matematika

tmse@petrik.hu

Tiba Zsófia
Tiba Zsófia

vegyész szakmai tanár

tibazs@petrik.hu

Tihanyi Péter
Tihanyi Péter

vegyész szakmai tanár

tihanyi@petrik.hu

Tímárné Magyar Linda
Tímárné Magyar Linda

etika

magyar.linda@petrik.hu

diákcentrum

Tóth Béla
Tóth Béla

testnevelés

tela@petrik.hu

A.016

Tóth Edina
Tóth Edina

vegyész szakmai tanár, matematika

tothe@petrik.hu

Tóth Enikő
Tóth Enikő

9.KNy osztályfőnök, matematika

totheniko@petrik.hu

Tóth Éva
Tóth Éva

1/13.S osztályfőnök, angol

toth.eva@petrik.hu

Tóth Krisztina
Tóth Krisztina

10.B osztályfőnök, vegyész szakmai tanár

toth.krisztina@petrik.hu

Tóth Márk Zoltán
Tóth Márk Zoltán

informatika szakmai tanár

toth.mark@petrik.hu

A.020

Tóth Sándor Tibor
Tóth Sándor Tibor

informatika szakmai tanár

toth.sandor@petrik.hu

Tóthné Zsohár Ildikó
Tóthné Zsohár Ildikó

vegyész szakmai tanár

izsohar@petrik.hu

Uhlár Zoltán István
Uhlár Zoltán István

gépész

uhlarz@petrik.hu

Urbin Péter
Urbin Péter

informatika szakmai tanár

urbin.peter@petrik.hu

Vámos István Imre
Vámos István Imre

vegyész szakmai tanár

vamos@petrik.hu

Vámos Tibor
Vámos Tibor

11.C osztályfőnök, környezetvédelmi szakmai tanár

vamos.tibor@petrik.hu

Varga László
Varga László

2/14.R osztályfőnök, informatika szakmai tanár

vargal@petrik.hu

A.020

Vass Andrea
Vass Andrea

informatika szakmai tanár

vass.andrea@petrik.hu

A.020

Veres Gyula
Veres Gyula

1/13.R osztályfőnök, informatika szakmai tanár

veresgy@petrik.hu

A.020

Villányi-Borsics Eszter
Villányi-Borsics Eszter

5/13.T osztályfőnök, angol

villanyi@petrik.hu

Virág György
Virág György

9.D osztályfőnök, informatika szakmai tanár

virag.gyorgy@petrik.hu

A.020

Völgyi Ferenc Iván
Völgyi Ferenc Iván

informatika szakmai tanár

volgyi@petrik.hu

A.116

Weisz Ilona Mária
Weisz Ilona Mária

biológia, vegyész szakmai tanár

weisz@petrik.hu

A.116

Levelezési címünk

1146 Budapest, Thököly út 48-54.