Tanári kar

Egységben az erő. Több mint 100 oktató tanítja az iskola diákjait közoktatásban, szakképzésben, nappali és esti munkarendben.

Babusa Tamás
Babusa Tamás

informatika szakmai tanár

babusa.tamas@petrik.hu

A.020

B. Tóth Katalin
B. Tóth Katalin

idegen nyelvi munkaközösség-vezető angol nyelv

btoth@petrik.hu

A.131

Bálint György
Bálint György

földrajz, történelem

balint@petrik.hu

A.131

Balogh Zoltán
Balogh Zoltán

informatika szakmai tanár

baloghz@petrik.hu

A.020

Barabás Gergő
Barabás Gergő

vegyész szakmai tanár

barabas.gergo@petrik.hu

Bárczay Kristóf
Bárczay Kristóf

matematika, informatika szakmai tanár

barczay.kristof@petrik.hu

A.133

Bátki Ottilia
Bátki Ottilia

vegyész szakmai tanár Műszaki igazgatóhelyettes

batki.ottila@petrik.hu

B.103

Bende Gyöngyi Zsuzsanna
Bende Gyöngyi Zsuzsanna

10.B osztályfőnök angol nyelv

bende.gyongyi@petrik.hu

A.131

Benyó Judit Borbála
Benyó Judit Borbála

vegyész szakmai tanár

benyo.judit@petrik.hu

B.125

Béresné Bodó Noémi
Béresné Bodó Noémi

Osztályfőnöki munkaközösség-vezető 10.E osztályfőnök angol nyelv

noemi@petrik.hu

A.131

Bertalan Zsolt
Bertalan Zsolt

gépész szakmai tanár

bertalan.zsolt@petrik.hu

B.016

Biró Krisztián
Biró Krisztián

vegyész szakmai tanár

biro.krisztian@petrik.hu

Bogdán Marianna
Bogdán Marianna

1/13.S osztályfőnök, informatikai munkaközösség-vezető, informatika szakmai tanár

bogdan.mariann@petrik.hu

A.021

Boros Sándor
Boros Sándor

informatika szakmai tanár<br />

boros.sandor@petrik.hu

A.021

Bozóki Judit
Bozóki Judit

vegyész szakmai tanár

bozoky@petrik.hu

A.130

Budaházi Bence
Budaházi Bence

2/14.T osztályfőnök, informatika szakmai tanár

budahazi.bence@petrik.hu

A.017

Czinkóczi Tamás
Czinkóczi Tamás

2/14.S osztályfőnök, informatika szakmai tanár

ctamas@petrik.hu

A.021

Csák Szilárd
Csák Szilárd

11.B osztályfőnök történelem

csak@petrik.hu

A.219

Csirmaz Antal
Csirmaz Antal

gépész szakmai tanár

csirmaz@petrik.hu

B.016

Csutak Zsolt
Csutak Zsolt

angol nyelv

csutak.zsolt@petrik.hu

A.131

Darányi Katalin
Darányi Katalin

9.A osztályfőnök angol nyelv

dkati@petrik.hu

A.131

De Rose Lynn
De Rose Lynn

anyanyelvi lektor

lektor@petrik.hu

A.131

Demkó Erika
Demkó Erika

12. A osztályfőnök magyar

demko.erika@petrik.hu

A.219

Dolozselek Csilla
Dolozselek Csilla

informatika szakmai tanár

dolcsilla@petrik.hu

A.017

Dóbéné dr. Cserjés Edit
Dóbéné dr. Cserjés Edit

vegyész szakmai tanár

dobe@petrik.hu

B.208

Dr. Lois Isabella
Dr. Lois Isabella

vegyész szakmai tanár

lois@petrik.hu

B.208

Dr. Szabó Marianna
Dr. Szabó Marianna

9.C osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

dr.szabo.marianna@petrik.hu

B.041

Duschák Zsuzsanna
Duschák Zsuzsanna

9.KNy osztályfőnök magyar, angol

duschak@petrik.hu

A.219

Elekesné Sallai Mónika Angéla
Elekesné Sallai Mónika Angéla

2/14.VL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

sallai.monika@petrik.hu

B.208

Fandel Richárd Gábor
Fandel Richárd Gábor

1/13.VL osztályfőnök, vegyész gyakorlati munkaközösség-vezető, vegyész szakmai tanár

fandel@petrik.hu

B.309

Farkas Erika
Farkas Erika

magyar, történelem

farkas.erika@petrik.hu

A.219

Fejes Angelika
Fejes Angelika

vegyész szakmai tanár

fejes.angelika@petrik.hu

Fortuna Zsuzsanna
Fortuna Zsuzsanna

1/13.D osztályfőnök vegyész szakmai tanár

fortuna@petrik.hu

A.110

Gál-Berey Csilla
Gál-Berey Csilla

igazgató

matematika

galberey@petrik.hu

B.110

Gőgh Zsolt
Gőgh Zsolt

környezetvédelmi szakmai tanár

goghzs@petrik.hu

B.041

Guth Gabriella Éva
Guth Gabriella Éva

angol

guth@petrik.hu

A.131

Györgyi Tamás
Györgyi Tamás

informatika igazgatóhelyettes informatika szakmai tanár

gyorgyi.tamas@petrik.hu

A.017

Hajagos Máté
Hajagos Máté

DÖK segítő tanár, magyar történelem

hajagos.mate@petrik.hu

A.219

Halász Gábor
Halász Gábor

informatikai munkaközösség-vezető, informatika szakmai tanár

halasz.gabor@petrik.hu

A.021

Halász Sándor György
Halász Sándor György

informatika szakmai tanár

halasz.sandor@petrik.hu

A.021

Hertelendi Gábor
Hertelendi Gábor

rendszergazda, informatika szakmai tanár

hertelendi.gabor@petrik.hu

A.019

Horváth Gyöngyi
Horváth Gyöngyi

közgazdász, német

horvathg@petrik.hu

A.131

Horváth Norbert
Horváth Norbert

vegyész szakmai tanár

horvath.norbert@petrik.hu

B.125

Jabelkó-Tolnai Csilla Anna
Jabelkó-Tolnai Csilla Anna

angol

tolnai@petrik.hu

A.131

Kállóné Husi Zsuzsanna
Kállóné Husi Zsuzsanna

testnevelés

husi@petrik.hu

A.016

Karsai Gergő
Karsai Gergő

12.D osztályfőnök testnevelés

karsai.gergo@petrik.hu

A.016

Karsai Zsófia
Karsai Zsófia

testnevelés

karsai.zsofia@petrik.hu

A.016

Király Zalán
Király Zalán

testnevelés

kiraly.zalan@petrik.hu

A.016

Formanné Kiss Andrea
Formanné Kiss Andrea

kémia

kiss.andrea@petrik.hu

Koczka István
Koczka István

informatika szakmai tanár

koczka.istvan@petrik.hu

A.130

Kollár Zsuzsanna
Kollár Zsuzsanna

matematika-angol

kollar.zsuzsanna@petrik.hu

A.131

Kovács Henriette
Kovács Henriette

informatika szakmai tanár

hatty@petrik.hu

A.020

Kovács Olivér
Kovács Olivér

9.B osztályfőnök, vegyész-fizika

kovacs.oliver@petrik.hu

A.130

Kovács Zoltán
Kovács Zoltán

gépész

kovacs.zoltan@petrik.hu

B.016

Kugyelláné Schmidtka Ágnes
Kugyelláné Schmidtka Ágnes

testnevelés munkaközösség-vezető testnevelés

kugyella@petrik.hu

A.016

Kulcsár Sándor
Kulcsár Sándor

vegyész szakmai tanár

kulcsar.sandor@petrik.hu

Kullai-Papp Andrea
Kullai-Papp Andrea

1/13.H osztályfőnök, környezetvédelmi munkaközösség-vezető környezetvédelmi szakmai tanár

papp.andrea@petrik.hu

B.041

Latabár Endre Péter
Latabár Endre Péter

9.Ny osztályfőnök angol, földrajz

latabar.endre@petrik.hu

A.131

Lovas Margaret Anikó
Lovas Margaret Anikó

matematika munkaközösség-vezető, matematika

lovas@petrik.hu

A.130

Lukács Ferenc
Lukács Ferenc

matematika, fizika

lukacs.ferenc@petrik.hu

A.130

Magyar Erika
Magyar Erika

angol

merika@petrik.hu

A.131

Markovits Erzsébet
Markovits Erzsébet

testnevelés

markovits.erzsebet@petrik.hu

A.016

Márta József István
Márta József István

vegyész szakmai tanár

marta.jozsef@petrik.hu

A.213

Merényi Miklós
Merényi Miklós

informatika szakmai tanár

merenyi.miklos@petrik.hu

A.017

Mészáros Tamás
Mészáros Tamás

informatika szakmai tanár

meszaros.tamas@petrik.hu

A.016

Nagy Judit
Nagy Judit

10.C osztályfőnök matematika

nagy.judit@petrik.hu

A.130

Nagyné Németh Ildikó Andrea
Nagyné Németh Ildikó Andrea

11.C osztályfőnök vegyész szakmai tanár

nemeth.ildiko@petrik.hu

B.309

Németh Eszter
Németh Eszter

magyar

nemeth.eszter@petrik.hu

A.219

Nyisztorné Kozma Amália Éva
Nyisztorné Kozma Amália Éva

vegyész szakmai tanár

nyisztorne@petrik.hu

B.208

Palócz István
Palócz István

informatika szakmai tanár

palocz.istvan@petrik.hu

A.020

Pappné Debreczeni Ildikó
Pappné Debreczeni Ildikó

2/14.H osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

pappne@petrik.hu

B.041

Penksza Károly Lászlóné
Penksza Károly Lászlóné

általános igazgatóhelyettes, biológia

asztalos@petrik.hu

A.007

Petri Judit
Petri Judit

2/14.V osztályfőnök vegyész szakmai tanár

petri.judit@petrik.hu

B.041

Rausch Péter
Rausch Péter

12.C osztályfőnök környezetvédelmi szakmai tanár

rausch.peter@petrik.hu

B.041

Sárközi-Paulik Brigitta
Sárközi-Paulik Brigitta

12.E osztályfőnök angol

paulik@petrik.hu

A.131

Seres Orsolya Zsuzsanna
Seres Orsolya Zsuzsanna

11.A osztályfőnök angol, földrajz

seres@petrik.hu

Siska Dávid
Siska Dávid

vegyész szakmai tanár

siska.david@petrik.hu

B.309

Sőre Ferenc
Sőre Ferenc

1/15.MAL osztályfőnök vegyész szakmai tanár

sore@petrik.hu

B.125

Szabados István
Szabados István

10.D osztályfőnök humán munkaközösség-vezető magyar

szabados@petrik.hu

A.219

Szajkó Orsolya
Szajkó Orsolya

2/14.F osztályfőnök, vegyész szakmai tanár

szajko.orsolya@petrik.hu

B.041

Szakállné Rudolf Hajnalka
Szakállné Rudolf Hajnalka

testnevelés

szakallne.rudolf.hajnalka@petrik.hu

A.016

Szalkay Csilla
Szalkay Csilla

matematika, környezetvédelmi szakmai tanár

szalkay@petrik.hu

B.309

Szolnok Ádám
Szolnok Ádám

igazgatóhelyettes, angol

szolnok@petrik.hu

A.017

Takács Emese
Takács Emese

11.E osztályfőnök, matematika

tmse@petrik.hu

A.213

Tihanyi Péter
Tihanyi Péter

vegyész szakmai tanár

tihanyi@petrik.hu

B.220

Tímárné Magyar Linda
Tímárné Magyar Linda

etika

magyar.linda@petrik.hu

diákcentrum

Tóth Béla
Tóth Béla

testnevelés

tela@petrik.hu

A.016

Tóth Enikő
Tóth Enikő

10.A osztályfőnök, matematika

totheniko@petrik.hu

A.110

Tóth Edina
Tóth Edina

vegyész elméleti munkaközösség-vezető, vegyész szakmai tanár, matematika

tothe@petrik.hu

A.110

Tóth Éva
Tóth Éva

9.D osztályfőnök, angol

toth.eva@petrik.hu

A.113

Tóth Krisztina
Tóth Krisztina

12.B osztályfőnök, vegyész szakmai tanár

toth.krisztina@petrik.hu

B.041

Uhlár Zoltán István
Uhlár Zoltán István

gépész

uhlarz@petrik.hu

A.132

Ujvári Gábriel
Ujvári Gábriel

vegyész szakmai tanár

ujvari.gabriel@petrik.hu

Urbin Péter
Urbin Péter

informatika szakmai tanár

urbin.peter@petrik.hu

A.019

Vámos István Imre
Vámos István Imre

vegyész szakmai tanár

vamos@petrik.hu

Vámos Tibor
Vámos Tibor

2/14.C osztályfőnök, környezetvédelmi szakmai tanár

vamos.tibor@petrik.hu

A.213

Varga László
Varga László

11.D osztályfőnök, informatika szakmai tanár

vargal@petrik.hu

A.020

Veres Gyula
Veres Gyula

informatika szakmai tanár

veresgy@petrik.hu

A.020

Villányi-Borsics Eszter
Villányi-Borsics Eszter

9.E osztályfőnök, angol

villanyi@petrik.hu

A.113

Völgyi Ferenc Iván
Völgyi Ferenc Iván

informatika szakmai tanár

volgyi@petrik.hu

A.116

Weisz Ilona Mária
Weisz Ilona Mária

biológia, vegyész szakmai tanár

weisz@petrik.hu

A.116

Levelezési címünk

1146 Budapest, Thököly út 48-54.